Close nav
close
Diş Hekimi Hazır Web Site Tasarımları

Diş Hekimi Hazır Web Site Tasarımları

Sabit Sayfa Yönetimi
Eticaret paketleri sınırsız sayfa eklemenize olanak tanır. Kurumsal, İletişim, Hakkımızda, Misyon vs gibi sizi anlatan sayfalar oluşturabilir, firma kataloglarınızı yayınlayabilir, özel döküman ve arşivler oluşturabilirsiniz. 

Dinamik Site Haritaları
Eticaret Hazır Sitemiz site haritaları dinamik kod ile çalışmaktadır. Siz site haritasını tekrar tekrar oluşturmak zorunda değilsiniz tek yapmanız gereken ürün ve kategorileri eklemek PRO Eticaret son güncel site haritasını oluşturacaktır. 

%100 Mobil Uyumlu
E-ticaret alanında mobil kullanım masaüstünü geçti. PRO Eticaret Mobil e-ticaret için her telefona uyumlu olarak planlanmıştır. PRO Eticaret sistemi mobil cihazlar aracılığı ile gelen ziyaretçileri süzerek onlara uygun olan ölçülerde yanıt verir. 

Büyük ve Kaliteli Görseller
Hazır Sitemizde eklediğiniz resimlerinin kalitesini bozacak sıkıştırma işlemi yapılmaz. Web sitenizde en önemli unsurun ürün görseli olduğunu biliyor ve görsellerin mümkün olan en iyi kalitede saklanmasını sağlıyoruz. 

SMS Entegrasyonu
SMS entegrasyonu sayesinde müşterilerinize SMS ile iletiler gönderebilir ve sunduğunuz hizmet kalitesini arttırabilirsiniz. 

Yönetici Yetkilendirme
Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile sizin için çalışan personelinize sistem üzerinde belli bölgelere erişebilme yetkisi verebilirsiniz. Bu sayede her kullanıcı kendi yetkisi ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilir. 

Google Analytics Entegrasyonu
Sanal mağazanıza ulaşan kişilerin size nasıl ulaştıkları, sitede ne kadar zaman harcadıkları, sırasıyla hangi sayfaları gezdikleri, mağazanızı gezerken kullandıkları web tarayıcı ve hatta anlık kaç kullanıcının sitenizde aktif olduğuna dair geniş ve detaylı bilgi veren Google hizmetine ücretsiz entegre olabilirsiniz. 

Web Sitenize Ücretsiz Canlı Destek
Web sitenize ücretsiz canlı destek sistemi ekleyebilirsiniz. Tawk.to uygulamasını diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri, uygulamanın temel özelliklerinin tamamen ücretsiz olması, IOS ve ANDROİD uygulamalarının olması, birden fazla eticaret sitesi ve sayfayı bağlanması ve Türkçe olmasıdır. 

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
E-ticaret siteniz her an yanınızda. Mobil arayüze sahip yönetim paneli ile satışlarınızı raporlayın, ürünlerinizi her an yönetin.


Pakete Dahil Hizmetler

3 Gb Linux Hosting

30 Gb Aylık Bandwidth Limiti

SSL Güvenlik Sertifikası

7/24 Ücretsiz Teknik Destek

Tüm Hazır Sitelerimiz Alan Adı (Domain) Lisanslıdır


ÖRNEK SİTE İÇİN,,

Hazır Site (hazirsitem.com)

DETAYLI BİLĞİ VE KAYIT İŞLERİ İÇİN :

mpfilo@outlook.com

WhatsApp: 08508852216


Anahtar Kelimeler:TasarımlarıSiteWebHazırDişHekimi